Tu jesteś:

Zmiany w kompleksie biurowym Adgar Plaza

Adgar Plaza, Warszawa

W kompleksie Adgar w Warszawie prowadzona jest obecnie kompleksowa modernizacja elewacji budynku ABC, która zakończy się w tym miesiącu. Ruszyły również prace wykończeniowe w restauracji, która zostanie otwarta w centralnym punkcie kompleksu, na dziedzińcu Adgar Plaza jesienią tego roku. Dodatkowo w kompleksie pojawił się nowy najemca - firma Diebold.

Wakacje rozpoczęły się wieloma wydarzeniami w kompleksie budynków biurowych Adgar, który znajduje się w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie. Firma Adgar Postępu Sp. z o.o., zarządca budynków Adgar Plaza A i B oraz Adgar Business Centre (ABC) znajdujących się przy ulicy Postępu i Adgar Business Centre II (ABC II) przy ul. Konstruktorskiej, podpisała umowę najmu powierzchni biurowej z firmą Diebold, wiodącym dostawcą urządzeń samoobsługowych dla sektora bankowego. Nowy najemca zajmie 447 mkw. na szóstym piętrze budynku biurowego Adgar Plaza B.

Kolejną zmianą w kompleksie budynków biurowych Adgar jest przeniesienie biur firmy Mostostal Warszawa z budynku Adgar Plaza B i połączenie ich z pozostałymi biurami tej firmy w ABC II przy ulicy Konstruktorskiej. Budynek ABC II został pierwotnie wybudowany przez Mostostal Warszawa jako główna siedziba tej firmy, a obecnie firma ta zajmuje go w całości. Obecnie wszystkie biura Mostostal znajdują się w jednym budynku, a ABC II jest w 100 proc. wynajęty.

Dzięki przeniesieniu biur firmy Mostostal do Adgar Business Centre II w budynku Adgar Plaza B jest obecnie dostępne 3 000 mkw. powierzchni biurowej. W kompleksie prowadzona jest obecnie kompleksowa modernizacja elewacji budynku ABC, która zakończy się w lipcu 2011 roku. Dodatkowo ruszyły prace wykończeniowe w restauracji, która zostanie otwarta w centralnym punkcie kompleksu, na dziedzińcu Adgar Plaza jesienią tego roku.

Kompleks biurowy usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 mkw. oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 mkw. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 mkw. zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy. Firma Adgar posiada w swoim portfolio także budynek biurowy Adgar Business Centre II znajdujący się przy ulicy Konstruktorskiej w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, o powierzchni najmu wynoszącej 7 800 mkw.

Wśród najemców budynków biurowych znajdujących się w Centrum Biznesowym na Mokotowie zarządzanych przez firmę Adgar Postępu Sp. z o.o. znajdują się m. in. Mostostal, Pfizer, Antalis Polska, Business Advisors, Biuro Informacji Kredytowej, Diebold, DQS Polska, EDP Polska, Futurestep, Gilead Polska, Link 4, MAP Polska, Michellin, PartyLite, Schneider Electric, Urząd Zamówień Publicznych oraz biura spółek zależnych firmy Adgar w Polsce.

Adgar Postępu Sp. z o.o., inwestor i deweloper obiektu, jest spółką córką Adgar Investments & Development Ltd., znanej i renomowanej międzynarodowej firmy działającej na rynkach nieruchomości, między innymi w Izraelu, Kanadzie, Belgii oraz Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×