Tu jesteś:

Zmiany w Colliers International

Colliers International powołał nowego zastępcę Partnera Zarządzającego. Wybór padł na Monikę Rajską, od 11 lat związaną z firmą.

Jako zastępca Partnera Zarządzającego na Polskę Monika Rajska odpowiadać będzie za całość zadań operacyjnych firmy, w tym za sprzedaż, marketing i PR, badania rynku i program szkoleń, a także za pozycjonowanie firmy oraz rozwój nowych kanałów sprzedaży. Zmiana wchodzi w życie 1. stycznia 2011 r.

Monika Rajska swoją karierę zawodową od samego początku związała z rynkiem nieruchomości. Pierwsze kroki stawiała w agencji Unikat, następnie w Knight Frank. W roku 1999 dołączyła do zespołu Colliers International, gdzie rozpoczęła przygodę zawodową trwającą już 11 lat.

„Monika jest nietuzinkową osobą, entuzjastycznie nastawioną do pracy, uwielbiającą nowe wyzwania, zawsze pozytywnie nastawioną do ludzi, zarówno współpracowników, jak i klientów, którzy wprost uwielbiają z nią pracować.” – mówi Hadley Dean, Partner Zarządzający Colliers International na region Europy Środkowowschodniej – „Cieszę się, że jest w naszym zespole. Potrafi innych zarazić swoją pasją. Bez niej Colliers nie byłby taki sam.”

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×