Tu jesteś:

Zdrojowa Invest ogłosiła konkurs na projekt Baltic Park Molo

Baltic Park Molo w Świnoujściu - wizualizacja.

Zdrojowa Invest wspólnie z Warszawskim Odziałem SARP ogłosiła konkurs na projekt koncepcji architektonicznej kompleksu hotelowo-apartamentowo-handlowego Baltic Park Molo w Świnoujściu.

W skład planowanego kompleksu wejdą 2 hotele oraz budynki apartamentowo - usługowe, które zostaną wybudowane na nadmorskiej działce o powierzchni 2,5 ha. Łączna wartość przedsięwzięcia to ok. 200-250 mln zł. Baltic Park Molo zlokalizowany będzie przy promenadzie i dojściu na plażę.

Do udziału zostali zaproszeni uznani architekci z Polski i zagranicy. Przewidziane zostały nagrody pieniężne za trzy najlepsze projekty. W skład zespołu sędziowskiego, oceniającego nadesłane prace wejdzie 3 członków Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP), 3 przedstawicieli Zdrojowej Invest oraz 1 reprezentant władz lokalnych.

Termin składania prac został wyznaczony na 12 kwietnia 2012, wyniki zostaną ogłoszone 26 kwietnia, a 9 maja odbędzie się dyskusja i prezentacja zwycięskiego projektu. Rozpoczęcie budowy planowane jest na 2012/2013 rok, a zakończenie poszczególnych etapów na lata 2014-2017

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×