Tu jesteś:

Zawiercie z pierwszą galerią handlową

Brama Jury

Master Management Group realizuje kolejny projekt handlowy – tym razem w Zawierciu. Brama Jury będzie pierwszym centrum handlowo-usługowym z 4 – salowym kinem Planet Cinema w mieście. Deweloper otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę i aktywnie komercjalizuje projekt.

Brama Jury to nowy projekt handlowy Master Management Group, skrojony na miarę potrzeb mieszkańców Zawiercia i okolic. Na 15 000 mkw. powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Galeria będzie zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Otwarcie obiektu planowane jest w czwartym kwartale 2019 roku. 

Autorem koncepcji architektonicznej projektu MMG w Zawierciu jest pracownia LW+ARCHITEKCI z Warszawy. Firma z realizuje projekty na całym świecie, współuczestniczyła m.in.w tworzeniu koncepcji dla Centrum Wola Park w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×