Tu jesteś:

Zarząd LPP czeka na IV kwartał 2010 roku

Jak czytamy na portalu Parkiet.com, druga połowa roku, według zarządu LPP, powinna być bardziej udana, głównie ze względu na IV kwartał, tradycyjnie najlepszy w handlu ze względu na okres przedświąteczny.

- Jest szansa, że obroty w całym 2010 r. będą wyższe niż w 2009 r. Ale nie jestem hurraoptymistą - mówi wiceprezes LPP, Dariusz Pachla. - Na razie sprzedaż kolekcji jesienno-zimowej idzie tak jak przed rokiem. Kluczowa będzie dla nas pogoda we wrześniu - jeśli będzie chłodno i deszczowo, sprzedaż oczywiście wzrośnie. Pewnym miernikiem będzie ostatni wakacyjny weekend - tłumaczy. Nie chce jednak wyraźnie powiedzieć, czy dynamika wzrostu zysku netto z I półrocza utrzyma się w całym roku. - Nie jest to niemożliwe - ucina.

LPP SA to przedsiębiorstwo handlu detalicznego z siedzibą w Gdańsku. Posiada swoje sklepy w Polsce i za granicą, m.in. na Łotwie, w Rosji, Czechach i Estonii. Marki LPP to: Reserved, CroppTown, Reserved Kids, House, PromoStars, Henderson, Esotiq, Mohito i home&you .

Źródło: Parkiet.com

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×