Tu jesteś:

Zara uruchomi we wrześniu sprzedaż online

Firma Inditex potwierdziła, że we wrześniu tego roku Zara uruchomi sprzedaż online, podając taką informację w ostatnim komunikacie.

Hiszpańska sieć już wcześniej zapowiedziała, że inwestuje w sprzedaż online. Jak podawała we wcześniejszych raportach, internetowy sklep Zara miał ruszyć w 2010 roku, wraz z wprowadzeniem na rynek kolekcji jesień/zima 2010 i wygląda na to, że plany te zostaną zrealizowane. Na razie będzie dostępny dla klientów z Hiszpanii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Portugalii. Jeszcze nie wiadomo, co z Polską.

Największe marki odzieżowe postawiły na sprzedaż online. E-sklepy mają już m.in. Mango i Promod, a teraz inwestycje w tę usługę zapowiedziały oprócz Inditeksu także H&M czy Camaieu. Polskie firmy nie pozostają w tyle. Sklepy w sieci wdrażają i unowocześniają m.in. Andrzej Jedynak, Pretty Girl i Funk n Soul.

Źródło: Inditex

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×