Tu jesteś:

Zaczyna się przebudowa ETC Gdańsk

ETC Gdańsk

Z początkiem lipca rozpocznie się przebudowa centrum handlowego ETC Gdańsk. Generalnym wykonawcą prac, które zakończą się na koniec pierwszego kwartału 2016 roku, jest firma Budimex.

Inwestorem projektu w ramach formuły joint venture są firmy: Capital Park i Akron Group.

Przebudowa najstarszego centrum handlowego w Gdańsku zakłada modernizację wnętrz oraz elewacji. Całkowitej zmianie ulegnie układ komunikacyjny wewnątrz centrum – poprzez stworzenie na obu kondygnacjach przestronnych pasaży i instalację ruchomych schodów. W ten sposób wygospodarowane zostało miejsce na dodatkową ofertę handlowo-usługową.

Grono najemców zostało powiększone o drogerię Rossmann, sklep zoologiczny Zoo Karina oraz Textil Market. W nowej galerii znajdzie się również koncept fitness dla pań – Egurolla Fitness Club.
Niezależnie od prac modernizacyjnych centrum ETC będzie funkcjonować przez cały okres przebudowy. Niektórzy najemcy – jak Intermarche, RTV EURO AGD, Synevo i Foto Bravo zaproszą klientów do lokali na terenie obiektu, inni – jak pralnia Tara, kantor, Ekspres Krawiecki, Exxelent, Perfect GSM czy Camellia – będą tymczasowo funkcjonować w kontenerach na parkingu.
Dotąd w centrum znajdowało się 59 lokali, z czego 24 zlokalizowane były na parterze, a 35 – na pierwszym piętrze. Po modernizacji układu powierzchni handlowo-usługowej w ETC Gdańsk znajdzie się 42 najemców, z czego 25 na poziomie wejścia do centrum, a 17 – na wyższej kondygnacji. Standard powierzchni handlowej zostanie dostosowany do obecnych oczekiwań i potrzeb najemców oraz ich klientów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×