Tu jesteś:

Yes w gdańskim Manhattanie

C.H. Manhattan w Gdańsku

Do grona najemców gdańskiego Centrum Handlowego Manhattan dołączył sklep jubilerski sieci Yes.

Salon zajmuje powierzchnię 54 mkw i zlokalizowany jest na parterze galerii. Sieć Yes liczy już 97 sklepów w 53 miastach w całym kraju.

– Dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas biżuteria była najwyższej jakości – mówi Paweł Korobacz, dyrektor Sieci Detalicznej Yes. – Dlatego na przykład jakość każdego brylantu z naszej oferty jest poświadczona certyfikatem autentyczności, a wybrane większe brylanty posiadają dodatkowo także certyfikaty międzynarodowych instytutów gemmologicznych IGI lub GIA. Taki certyfikat jest bardzo istotny dla segmentu wymagających klientów, a oni według naszych ocen – od czasu przystąpienia przez Manhattan do rekomercjalizacji - stanowią stale zwiększającą się grupę wśród odwiedzających to doskonale zlokalizowane centrum handlowe.

Nowy salon jubilerski to część nowej strategii gdańskiego Manhattanu. – Nasza nowa strategia to trzy razy „R” – informuje Katarzyna Szczycińska, dyrektor centrum. - Rekomercjalizacja, remodelling, czyli poważna zmiana aranżacji wnętrza, i repozycjonowanie, a w ramach niego nowe programy marketingowe i rebranding. Efektem tych zmian jest pojawienie się w galerii takich marek, jak: Piotr i Paweł, C&A, Charles Vogele, KappAhl czy „empik”. W pierwszych miesiącach 2011 r. do dotychczasowych najemców dołączy też m.in.: klinika Polmed.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×