Tu jesteś:

Wyniki Galerii Echo

Galeria Echo

W 2017 roku centrum handlowe odwiedziło 10 milionów klientów, co przekłada się na średni miesięczny footfall w wysokości ponad 800 tys. odwiedzających oraz kolejny raz potwierdza dominującą pozycję w regionie. To także wciąż rosnące obroty, które po 11 miesiącach 2017 roku wzrosły o niemal 9 proc.

Należąca do EPP Galeria Echo w Kielcach to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce i największa tego typu inwestycja w regionie. Na 71 600 mkw. powierzchni najmu znajduje się 250 sklepów, restauracji i kawiarni oraz lokali usługowych, a wśród nich znakomita większość znanych marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

W ubiegłym roku do najemców Galerii Echo dołączyły pierwsze w Polsce salony Outhorn z grupy 4F oraz Martes Sport Junior z grupy Martes Sport. Ponadto otworzyły się Green Point, salon z ekskluzywnymi okularami Sun Lux, sklep Puma, salon kosmetyczny Semilac, czy butik z odzieżą męską Kubenz.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×