Tu jesteś:

Wolne powierzchnie w Panattoni Park Błonie

Panattoni Park Błonie

Panattoni Park Błonie to kolejna powierzchnia magazynowa, obejmująca teren Warszawy i okolic.

Park położony jest na zachód od stolicy, w miejscowości Błonie-Pass. Jest to teren sąsiadujący z przyszłą strefą przemysłową, która obejmuje 200 hektarów ziemi i została wyposażona w odpowiednią infrastrukturę drogową dla transportu ciężkiego.

Park dystrybucyjny w Błoniu oferuje 48 000 mkw nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w ramach dwóch budynków. Obiekt cieszy się popularnością wśród małych i średnich przedsiębiorstw, w pełni zaspokajając różnorodne potrzeby technologiczne. Klimatyzowane hale są idealnie dostosowane do obsługi firm z sektora spożywczego, który wymaga wdrożenia systemów kontrolowanej temperatury powietrza.

Park jest położony 600 metrów na północ od drogi krajowej nr 2 Warszawa-Poznań (E30) oraz w pobliżu węzła łączącego autostradę A2 z Berlina do Moskwy z drogą krajową nr 579.

Panattoni Park Błonie to strategiczny punkt dla logistycznej obsługi warszawskiego i krajowego rynku. Bliskość stolicy a zarazem usytuowanie w drugiej strefie rynku warszawskiego to z pewnością najważniejsze atuty parku w Błoniu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×