Tu jesteś:

Władze LPP planują pojawienie się Reserved w sieci

Jak informuje portal Parkiet.com, gdańska grupa odzieżowa zamierza uruchomić sklep internetowy, w którym będzie sprzedawała wyroby swojej najważniejszej marki Reserved. Dzisiaj działają e-sklepy innych jej marek – Cropp i House.

– Wyniki sprzedaży są na tyle ciekawe, że na pewno uruchomimy sklep internetowy Reserved. Nie mogę jeszcze podać konkretnej daty. Sądzę, że nastąpi to w przyszłym roku – mówi Dariusz Pachla, wiceprezes LPP. Przyznaje, że sklepy internetowe, zarówno marki Cropp, jak i House, zapewniają na razie obroty zbliżone do tych, które są osiągane w jednym sklepie tradycyjnym. – Widać jednak systematyczny wzrost ruchu na stronach internetowych – dodaje. Koszty stałe funkcjonowania e-sklepu to około 30–50 proc. ponoszonych w zwykłym sklepie.

Reserved to polska sieć odzieżowa mająca siedzibę w Gdańsku założona przez Marka Piechockiego i Jerzego Lubiańca. Prowadzona jest przez firmę LPP SA. Właśnie pod jej szyldem (sklepy LPP) działały pierwsze sklepy firmy, które następnie zostały zastąpione przez sklepy Reserved. Sieć działa w Polsce i niektórych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Powstały także nowe sklepy z odzieżą dla młodzieży (CroppTown) i dzieci (Re-Kids), a także sieć Home&You z artykułami dla domu.

Źródło: Parkiet.com

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×