Tu jesteś:

Wiecha nad rozbudowanym CH Ferio w Koninie

CH Ferio w Starym Mieście

Nad dobudowywaną częścią centrum handlowego Ferio w Starym Mieście k. Konina zawisła wiecha, która symbolizuje zakończenie konstrukcji dachu i osiągnięcie stanu surowego obiektu.

Ostatni element konstrukcji dachu nad nową częścią CH Ferio został położony w czwartek, 5 września. W ślad za nim na budynku zawisła symboliczna wiecha.  Dobudowana część będzie miała 2,5 tys. mkw. powierzchni najmu i pomieści sześć nowych nowych sklepów. Do grona najemców Ferio dołączą marki nieobecne dotąd w rejonie Konina jak C&A, Sinsay, Stradivarius, Smyk, Home&You i Martes Sport. Oprócz nich Ferio sfinalizowało niedawno umowy najmu z salonem mody męskiej Nouveau, który przeniesie się do większego lokalu o powierzchni 67 mkw., oraz z marką 5.10.15 która teraz zajmie powierzchnię 131 mkw. W efekcie rozbudowy zmieni się też układ niektórych lokali położonych w już istniejącej części centrum. – W trzy miesiące od momentu rozpoczęcia prac osiągnęliśmy stan surowy budynku. Jest to zgodne z całym harmonogramem inwestycji, więc możemy powiedzieć, że nie mamy żadnych opóźnień. Niebawem pierwsze lokale z dobudowanej części będą przekazywane najemcom w celu kontynuowania prac wykończeniowych – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

CH Ferio w Starym Mieście koło Konina zostało otwarte w 2008 r. Na powierzchni 30 tys. mkw.  znajduje się ponad 60 sklepów m.in.: Intermarché, H&M, Reserved, New Yorker, Douglas, Empik, Mohito oraz market budowlany Castorama, Media Markt, Jysk i parking na 1 tys. miejsc postojowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×