Tu jesteś:

We wrześniu otwarcie parku handlowego w Oławie

My Box Oława

Austriacki developer, wchodzący w skład Grupy Eyemaxx, otworzy 5 września 2013 r. pierwszy retail park w Oławie pod nazwą My Box Oława.

Nowy obiekt o powierzchni najmu 2000 mkw. powstaje przy ulicy Ks. Kutrowskiego. Budynek parku handlowego My Box w Oławie jest już prawie gotowy. Generalny wykonawca, firma Skanska, prowadzi prace przy wykańczaniu elewacji oraz prace wykończeniowe związane z zagospodarowaniem terenu.
W obiekcie znajdą się sklepy znanych firm sieciowych z branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej i elektronicznej RTV/AGD, wśród nich Deichmann, Euro RTV AGD czy KIK. Kolejne dwie umowy z najemcami są już w trakcie finalizowania. Wraz z początkiem czerwca do zespołu firmy Eyemaxx dołączyła Anna Zajbert, doświadczony leasing manager z wieloletnią praktyką w branży retail. Anna Zajbert będzie odpowiedzialna za komercjalizację Parków Handlowych My Box i przygotowanie strategii, a także koordynację wszystkich działań w tym obszarze.
Inwestorem obiektu jest Retail Park Olawa Sp. z o.o. z grupy Eyemaxx Real Estate założonej w połowie lat 90. XX w. przez dr. Michaela Müllera, zajmującej się realizacją nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Koncepcja Parków handlowych My Box realizowanych w Polsce będzie ukierunkowana na wygodne zakupy. Klienci będą mogli wejść do każdego lokalu handlowego bezpośrednio z parkingu.
Powierzchnia najmu większości Parków Handlowych My Box będzie wynosić średnio od 4 do 10 tys. metrów kwadratowych. Lokalizacja kolejnych projektów jest już zatwierdzona i firma zaczyna je realizować. Obiekt w Malborku o powierzchni około 5500 mkw. posiada już prawomocną decyzje o pozwoleniu na budowę. Jego realizacja rozpocznie się jeszcze w tym roku. Kolejne obiekty są w różnych fazach realizacji i terminy ich otwarcia zależą od postępu komercjalizacji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×