Tu jesteś:

We Wrocławiu powstanie nowy obiekt handlowy

Jak podaje portal wroclaw.naszemiasto.pl . - nowoczesna i multimedialna galeria handlowa powstanie w najwyższym kompleksie architektonicznym w kraju - Sky Tower. Na 25 tys. mkw. znajdzie się 120 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie oraz nowoczesny fitness. Będzie też parking na 1500 miejsc. Otwarcie zaplanowane jest na drugi kwartał 2012 roku.

Na parterze oprócz sklepów znajdą się punkty usługowe: pralnia, fryzjer, poczta, biuro podróży, apteka i drogeria. Będą też restauracje i kawiarnie między innymi Starbucks i Coffee Heaven. Poziom pierwszy jest zarezerwowany dla sklepów obuwniczych, sportowych oraz sklepu RTV. Na tym poziomie znajdzie się też nowoczesne kino 5D oraz obszerna strefa foodcourt z licznymi restauracjami, barami szybkiej obsługi i pubami oraz multimedialną strefą rozrywki.Poziom drugi będzie skierowany do osób aktywnych. Na ponad 3000 mkw. znajdzie się tam bowiem nowoczesny fitness z saunami, pole golfowe, SPA oraz centrum rehabilitacji.

W galerii klienci znajdą sklepy takich marek jak: C&A, Reserved, supermarket Piotr i Paweł, Monnari, Mohito, Top Secret, Tatuum, Apart, czy sklep z zegarkami Chrono. Na prawie rok przed otwarciem wynajęto już 65 proc. powierzchni galerii Sky Tower.

Źródło: wroclaw.naszemiasto.pl

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×