Tu jesteś:

Warszawskie centrum handlowe inwestuje w rozrywkę dla klientów i uruchamia profesjonalny tor kartingowy

Profesjonalny tor kartingowy N-Gine Grand Prix ruszy w czerwcu w warszawskim CH Blue City. Podczas uroczystego otwarcia, w dniach 19-20 czerwca, klienci centrum będą mogli spróbować swoich sił za kierownicą gokartów marki RK Kart – linii zaprojektowanej przez Roberta Kubicę.

Jak informuje biuro prasowe centrum, zlokalizowane na trzecim poziomie Blue City centrum kartingowe jest najnowocześniejszym tego typu obiektem w Polsce. Otoczony bezpiecznymi barierami tor zapewnia doskonałą przyczepność, umożliwiającą pełną kontrolę nad gokartami. Kierowcy mogą śledzić wyniki rywalizacji na telewizorach ciesząc się urokami obrazów wyświetlanych w High-Definition, a po biegu otrzymują wydruk z czasami wszystkich okrążeń. System pomiaru czasu dostarcza firma SMS-Timing, obsługująca najlepsze tory kartingowe świata. Odpowiedni poziom bezpieczeństwa gwarantują kaski wyścigowe firmy OMP – partnera zespołu Renault F1 Team. Dodatkowo, w razie nieprzewidzianych sytuacji na torze, prędkość gokartów będzie automatycznie ograniczana.
Gokarty RK Kart to owoc pięćdziesięcioletniego doświadczenia kartingowego firmy Birel. Ramy włoskiego producenta są najlżejsze na rynku, co w połączeniu z zaczerpniętą z profesjonalnych, wyścigowych gokartów konstrukcją – centralnie umieszczony zbiornik paliwa oraz na stałe mocowany fotel – zapewnia kierowcom wyjątkowe wrażenia z jazdy dzięki optymalnemu rozłożeniu masy.

Położony na terenie centrum kartingowego sklep Grand Prix Shop oferuje pełną ofertę sportowych ubrań Puma Motorsport, oficjalną odzież i gadżety zespołu Renault F1 Team, a także akcesoria kartingowe firmy OMP.

Przez cały weekend na fanów sportów wyścigowych czekają interesujące promocje, pokazy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, w tym możliwość wyjazdu na Grand Prix Włoch Formuły 1.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to galeria czwartej generacji, łącząca w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

Źródło: Blue City

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×