Tu jesteś:

W listopadzie otwarcie pierwszej części CH Jantar

C.H Jantar, Słupsk.

W połowie listopada 2011r. zostanie się pierwsza część rozbudowywanego CH Jantar w Słupsku o powierzchni 8 tysięcy mkw.Otwarcie nastąpi pół roku wcześniej niż planowano. Druga część nowego Jantara zostanie oddana do użytku w kwietniu 2012.

W związku z rozbudową słupskiego centrum nastąpiły znaczące zmiany w tenant-mix. Powiększy się oferta modowa Jantara. Swoje sklepy otworzą m.in:ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Diverse, Cropp, Reporter, TallyWeijl, Ryłko i New Yorker. Część z nich zadebiutuje w Słupsku.

Duże zmiany nastąpią w strefie gastronomicznej. Dotychczasowa oferta 3 restauracji fast-foodowych powiększy się do 11 punktów gastronomicznych serwujących kuchnie z różnych stron świata. W Jantarze pojawią się m.in: restauracje z grupy Amrest, Berlin Donner Kebap, i Piramida (kuchnia arabska), Czerwone Sombrero (kuchnia meksykańska), Taste Station (kuchnia polska), restauracja serwująca kuchnię chińską oraz kawiarnie Carte d’Or i Opalen (miejscowa piekarnio-cukiernia). Powierzchnia restauracji i kawiarni w Jantarze wyniesieł ącznie 2600 mkw.

Planowe oddanie do użytku rozbudowywanego CH Jantar w Słupsku miało nastąpić kwietniu 2012 roku. W związku z szybkim postępem prac budowlanych oraz prośbą najemców, m.in. takich jak Inditex Group, New Yorker and Tally Weijl, Mayland RE przyśpieszył otwarcie pierwszej części o pół roku. Rozbudowywana część centrum jest skomercjalizowana w 90 proc.

Łączna powierzchnia Centrum Handlowego Jantar, w całości skomercjalizowana,  wynosi obecnie ponad 22 tys. mkw. Centrum zostanie  powiększone do prawie 46 tys. mkw.i będzie jednym z największych i najnowocześniejszych z centrów handlowych na Pomorzu z rozbudowaną częścią rozrywkową (kino, bowling, fitness). Mayland RealEstate realizuje proces deweloperski i będzie odpowiedzialny za bieżące zarządzanie nieruchomością. Centrum Handlowe Jantar zostało zakupione w grudniu ub. roku przez Fundusz European Property Investors Special Opportunities, L.P.,zarządzany przez AEW Europe oraz Tristan Capital Partners.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×