Tu jesteś:

W Nysie powstanie trzygwiazdkowy hotel

Jak podaje portal Horecanet.pl, na terenie dawnego zespołu Dworu Biskupów Wrocławskich w Śródmieściu Nysy powstanie trzygwiazdkowy Hotel Court Residence. Nowy obiekt będzie częścią galerii CourtPark. Otwarcie planowane jest na koniec 2011 roku.

Hotel zlokalizowany będzie na terenie 13,3 tys. mkw. Zaoferuje 30 pokoi oraz apartamenty, których aranżacja zachowa styl historycznego Dworu Biskupiego. Część znajdzie się na parterze i pierwszym piętrze, pozostałe w zabytkowej wieży stanowiącej najstarszy element murów obronnych z XIII wieku.

Hotel przygotowany zostanie również pod kątem biznesowym. W sali o powierzchni 400 mkw. będą mogły odbywać się różnego typu spotkania jak konferencje czy szkolenia. Dodatkowo pojawi się restauracja i klub muzyczny, parking samochodowy i autokarowy, park starodrzew oraz centrum spa.

Hotel Court Residence powstanie w ramach Galerii Handlowej Court Park, której inwestorem jest warszawska spółka Belmako.

Źródło: Horecanet.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×