Tu jesteś:

W Łodzi powstaną trzy nowe galerie handlowo-usługowe

Na terenie Łodzi powstaną w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy trzy, różnych rozmiarów galerie handlowe. Dwa obiekty zostaną wybudowane w dzielny Widzew, jedna na Dąbrowie. Już pod koniec 2010 r. zakupy będzie można zrobić m.in. w Galerii Widzewskiej na rogu ul. Puszkina oraz ul. Wujaka. Jej budowa właśnie się rozpoczęła – pisze Express Ilustrowany.

Ze słów Tomasza Kaczmarka, inwestora dwóch obiektów Galeria Widzewska będzie to szklany, jednopiętrowy obiekt o powierzchni nieco ponad 1,8 tys. mkw. Znajdzie się w nim 40 sklepów i punktów handlowo-usługowych. 70 procent powierzchni zostało wynajęte. Na piętrze pojawią się gabinety medyczne i centrum fitness. Budowa galerii będzie kosztować około 4,5 mln zł.

Ten sam inwestor w planach ma budowę podobnego obiektu na Dąbrowie, tuż przy skrzyżowaniu ul. Przybyszewskiego i ul. Tatrzańską. Będzie on o połowę mniejszy od tego na Widzewie. Prace rozpoczną się we wrześniu, a otwarcie zostało zaplanowane na przełom II i III kwartału 2011 r. Koszt - 3 mln zł.

Podobne rozmiary będzie miała druga galeria, jaka ma powstać na Widzewie (w rejonie ulic Puszkina i Kolbego). Tam prace ruszą w 2011 roku.

Źródło: Express Ilustrowany

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×