Tu jesteś:

W Krakowie powstanie nowe Centrum Biurowo-Handlowe

Krakowska Grupa Doradczo-Inwestycyjna KGDI rozpoczęła proces komercjalizacji nowego obiektu. Centrum Biurowo-Handlowe będzie miało 3300 mkw. powierzchni handlowej, oraz 1000 mkw. powierzchni biurowej.

Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest lokalizacja tuż obok pętli tramwajowej, w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych pieszych i samochodowych. Przeprowadzone przez firmę analizy pokazują jednoznacznie, iż jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w tej części miasta, gwarantująca punktom handlowym i usługowym możliwość zaprezentowania oferty dużej grupie potencjalnych klientów. Warto również wspomnieć o powstających w okolicy kilku nowych osiedlach mieszkaniowych. Dla zmotoryzowanych klientów przewidziany jest duży parking. Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2012 roku. W centrum planowany jest market spożywczy, lokale handlowe i usługowe, bank oraz centrum fitness wraz z małym lokalem gastronomicznym położone na najwyższej kondygnacji.

Potencjalnym najemcom budynek zaoferuje lokale w wysokim standardzie o powierzchni od 20 do 1200 mkw., położone na parterze, pierwszym i drugim piętrze .

Krakowska Grupa Doradczo-Inwestycyjna w planach ma również komercjalizację kolejnych obiektów w Krakowie, Gorlicach i Gliwicach, Wieliczce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×