Tu jesteś:

Vis à Vis Wilanów już otwarte

Prace na budowie czwartego centrum handlowego pod szyldem Vis à Vis, realizowanego przez Grupę Capital Park oraz Real Management zakończyły się i obiekt przywitał już pierwszych gości. Centrum działa od soboty, 1 grudnia, znacząco wzbogacając lokalną ofertę handlową. Miks najemców tworzą zarówno znane sieci handlowe, lokalne, lubiane przez warszawiaków sklepy, jak i nowe, niedostępne wcześniej w Warszawie formaty.

Vis à Vis Wilanów to już czwarte centrum sieci o tej samej nazwie. Pozostałe funkcjonują w Toruniu, Radomiu i Łodzi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu mogliśmy podzielić się z klientami projektem, którego budowa zajęła kilkanaście ostatnich miesięcy. Mamy nadzieję, że przyjazna, pasująca do otoczenia, niska zabudowa, wygodne wejścia do sklepów wprost z poziomu parkingu, oraz wyjątkowe, zielone otoczenie, bogate w liczne rośliny, krzewy i dyskretne elementy małej architektury, oraz przede wszystkim ciekawa i zdywersyfikowana oferta sprawią, że Vis à Vis Wilanów stanie się ulubionym miejscem codziennych zakupów oraz odpoczynku dla mieszkańców tej części miasta – mówi Ewa Śmigielska, Head of Construction Real Management.

W centrum działa 17 lokali, w których dostępna jest oferta sklepów spożywczych, punktów usługowych oraz restauracji punktów usługowych i restauracji. W  Vis à Vis pojawiły się marki już znane i lubiane, ale zupełnie w nowej odsłonie, jak np. Decathlon, który otwarty został na mniejszej niż zazwyczaj powierzchni – 600 mkw. – ale za to oferuje klientom nowy, niedostępny nigdzie wcześniej koncept.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że otwieramy zupełnie nowe miejsce, skoncentrowane na budowaniu relacji z użytkownikiem, opartej na wspólnej pasji sportowej i dzieleniu się nią. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Mieszkańcy Wilanowa to aktywna społeczność, a dodatkowo Vis a Vis otoczone jest licznymi terenami służącymi rekreacji. Liczymy na to, że wywoła to efekt synergii i osoby uprawiające sport na co dzień będą zatrzymywać się w naszym sklepie, testować sprzęt, korzystać z porad trenerów oraz pomagać nam rozwijać tę nową formę kontaktu z klientem. Koncept, który wystartował w ramach Vis a Vis Wilanów jest zupełnie nową odsłoną, z którą właśnie tutaj nasi klienci będą mieli okazję zapoznać się jako pierwsi w Polsce. Liczymy na to, że ta formuła przypadnie im do gustu, a w jej ramach wspólnie znajdziemy wiele kolejnych, kreatywnych rozwiązań – mówi Bartosz Żochowski, Lider sklepu Decathlon Wilanów.

Część marek wybrała też Vis à Vis  Wilanów jako miejsce swojego stołecznego debiutu. W tym gronie znalazła się restauracja szwedzkiej sieci Max Premium Burgers, która otworzyła tu swój pierwszy lokal w Warszawie. Sieć działa tu również w formule „drive in”, co jest dużym ułatwieniem dla zmotoryzowanych klientów.

Za nami udane otwarcie na Śląsku – pora na Warszawę! Od kilku lat uważnie przyglądamy się tutejszemu rynkowi. Przed ostateczną decyzją przeprowadziliśmy badanie z agencją badawczą Kantar Millward Brown, aby dowiedzieć się, jaki potencjał MAX Premium Burgers ma w Polsce. Pomimo obecności międzynarodowych konkurentów, jesteśmy pewni, że wciąż jest tu miejsce dla kolejnego ważnego gracza, zwłaszcza w miejscach, które dynamicznie się rozwijają. Z pewnością należy do nich Wilanów, na który padł nasz wybór – dodatkowo jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi lokalizacjami, jak Konstancin, czy Piaseczno – komentuje Richard Bergfors, CEO Max Premium Burgers.

Inwestorami projektu są Grupa Capital Park oraz Real Management SA. Za projekt architektoniczny odpowiadała pracownia Archicon, a generalnym wykonawcą była firma ERBUD SA. Komercjalizację centrum prowadzi dział Property Management Grupy Capital Park we współpracy z BOIG Property Consulting. Za zarządzanie centrum odpowiedzialny jest dział Asset Management Grupy Capital Park.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×