Tu jesteś:

Vendo Park w Świdnicy otwarty

Trei Real Estate otwiera szesnaste centrum handlowe Vendo Park. 

Cechą Vendo Park jest dogodna lokalizacja, która umożliwia szybki i łatwy dojazd. W obiekcie najemcami są zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy, a w pobliżu zawsze znajduje się  też sieć spożywcza. W przypadku parku handlowego w Świdnicy w sąsiedztwie znajduje się supermarket, Kaufland. Obiekt posiada powierzchnię 2600 mkw., która została w pełni wynajęta jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Wśród najemców znajdują się dobrze znane marki z branży zoologicznej Kakadu, Pepco czy kiosk Świat Prasy. Swój pierwszy sklep w mieście otworzą KiK oraz Action. 

Trei Real Estate to deweloper i zarządca nieruchomości handlowych oraz mieszkalnych z siedzibą w Niemczech o wartości około 1 biliona euro. Firma posiada swoje oddziały w Polsce, Czechach, Portugalii oraz Stanach Zjednoczonych. Wartość aktualnie realizowanych przez firmę projektów wynosi 400 milionów euro, wliczając w to Vendo Parki w Polsce, jak również nieruchomości mieszkalne w Niemczech i Czechach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×