Tu jesteś:

Trzy nowe retail parki w portfelu Grupy LCP Properties

Retail Park Puck

W ostatnim tygodniu Grupa LCP Properties podpisała umowy ostateczne zakupu trzech retail parków zlokalizowanych w Polsce. Na zakupiony portfel składają się retail parki w: Pucku, Rumii i Skierniewicach.

Łączna powierzchnia najmu zakupionych nieruchomości to 6,535 mkw. Najemcami portfela są znane sieciowe firmy takie jak: Biedronka, CCC, Rossmann, Pepco, Neonet, Martes Sport, czy KIK.

Te trzy kolejne transakcje powiększają portfel nieruchomości LCP Properties do 46, w całej Polsce. „Zakupione retail parki świetnie wpisują się w strategię zakupową naszej firmy. W bieżącym roku byliśmy bardzo aktywni inwestycyjnie i mamy nadzieję przed końcem roku podpisać umowy przedwstępne na kolejne projekty. W 2019 szykujemy się do jeszcze bardziej intensywnej ekspansji sektorze nieruchomości handlowych i logistycznych” - powiedział Krystian Modrzejewski, Dyrektor Zarządzający LCP Properties Sp. z o.o. na Polskę.

LCP Properties Sp. z o.o. jest oddziałem Grupy London & Cambridge Properties Ltd (LCP). Inwestuje w Polsce od 2005 roku, głównie w retail parki i wolnostojące obiekty typu supermarket oraz obiekty magazynowo-produkcyjne.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×