Tu jesteś:

Trwa rekomercjalizacja gdyńskiego Centrum Riviera

Mija pięć lat od debiutu gdyńskiego Centrum Riviera. W tym okresie zbudowało ono pozycję lidera na handlowej mapie Trójmiasta. Obecnie trwa rekomercjalizacja obiektu. Większość najemców już podpisała nowe umowy.

– Pięcioletni okres działalności Centrum to ważny moment z punktu widzenia zarządcy. Wygasa bowiem termin obowiązywania większości umów najmu podpisanych na początku działalności centrum – mówi Grzegorz Latała, członek zarządu i dyrektor ds. komercjalizacji w Mayland Real Estate. – Pozycja Riviery jest na tyle stabilna, że większość najemców podpisała już nowe umowy lub wynegocjowała warunki na jakich pozostanie.

H&M i Grupa Inditex przedłużyły umowy na kolejny okres. Firma OTCF, właściciel marki 4F wprowadzi do gdyńskiego centrum swój nowy koncept 4F Junior. Na 250 działających w Rivierze sklepów wymienionych zostało zaledwie ok. 7 proc. To oznacza, że rotacja jest minimalna, a nasi dotychczasowi najemcy są bardzo zadowoleni z obrotów. Niektórzy tak jak np. Lavard, Bytom i Guess przy przedłużeniu umowy zdecydowali się na powiększenie powierzchni – dodaje Latała.

Riviera poszerzyła ofertę sklepów o 18 najemców.  Wśród debiutantów znaleźli się m.in. Waffel Story, The Body Shop, O bag, Słoń Torbalski, Mole Mole, Jack Wolfskin, Jean Luis David, Happy Flower, Festus, L’Occitane, Lancerto, Timberland, Semilac.

Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. Na dwóch poziomach mieści się 250 sklepów, bogata oferta gastronomiczna w tym prawie 30 restauracji i kawiarni oraz rekreacyjna (m.in. 7 placów zabaw dla dzieci). Od początku Mayland Real Estate, inwestor i zarządca, zakładał, że będzie to nie tylko miejsce codziennych zakupów spożywczo-przemysłowych, ale także centrum modowe oraz ośrodek aktywnego wypoczynku i relaksu dla całej rodziny. W Trójmieście wszyscy znają plażową akcję promocyjną Słoneczny Patrol Riviery, czy całoroczną galerię sztuki Rivierę Sztuki i bardzo kobiecy Plac Piękna. Dużym zainteresowaniem cieszą się przedstawienia teatralne dla dzieci. Cyklicznie gości w Rivierze także Centrum Nauki Experyment, które jest najpopularniejszym w Trójmieście miejscem związanym z edukacją w formie interaktywnych zabaw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×