Tu jesteś:

Trwa Rozbudowa galerii handlowej Raj w Dębicy

Galeria Raj w Dębicy - wizualizacja.

Rozbudowywana Galeria Raj w Dębicy, w przyszłym roku zwiększy swoją powierzchnię o niemal 50 proc. Otwarcie galerii planowane jest na drugi kwartał 2012 r.

Galeria Raj działa w Dębicy od 12 lat.Galeria proponuje swoim klientom ofertę handlową –od dużych salonów znanych marek, po małe butiki lokalnych firm oraz punkty usługowe.

Głównym inwestorem rozbudowy, która trwa od lipca br. jest spółka IVS Grupa. Powierzchnia zabudowy obiektu wynosi obecnie ponad 13,5 tys. mkw. Planowana rozbudowa ma powiększyć galerię o ponad 6,5 tys. mkw., co łącznie da ok. 21 tys. mkw. Liczba miejsc parkingowych wzrośnie z 400 do 700.

W ostatnim czasie zwiększyło się zainteresowanie rozbudowywaną Galerią wśród ogólnopolskich sieci odzieżowych i spożywczych. Rezultatem są podpisane umowy najmu m.in. z firmą Orsay, księgarnią Matras, winiarnią Saint Claire, krainą zabaw Best4YouKids.

Rozbudowana zostanie także cała infrastruktura obiektu –chodniki, drogi i strefy dostaw. Dodatkowo odświeżony zostanie wizerunek miejsca. Zachowana zostanie parterowa budowa obiektu, pozwalająca klientom na wygodne poruszanie się po sklepach.

Całkowity koszt rozbudowy inwestycji to 35 mln złotych. Pozwolenie na użytkowanie dla rozbudowywanej części przewidziane jest na przełomie stycznia i lutego 2012 roku. Planowana data otwarcia obiektu to drugi kwartał 2012 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×