Tu jesteś:

Trei Real Estate buduje Vendo Park w Łasku

Trei Real Estate GmbH, deweloper z ponad 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, dynamicznie rozwija sieć parków handlowych. Do końca roku Trei powiększy swoje portfolio o kilka obiektów, budowanych pod wspólną marką Vendo Park, w tym zrealizuje inwestycję w Łasku.  

W Łasku, na działce o powierzchni prawie 19 600 mkw., toczą się prace budowlane obejmujące m.in. wykonanie konstrukcji budynku, roboty sieciowe oraz przygotowanie terenu pod parking. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem. Mieszkańcy będą mogli zrobić pierwsze zakupy w listopadzie, kiedy to planowane jest oficjalne otwarcie parku handlowego. Vendo Park, o powierzchni 4 500 mkw. najmu,  powstaje przy ulicy Warszawskiej w Łasku. Swoje sklepy otworzą w nim sieci znanych marek m.in. Hebe, Neonet, Martes Sport, Action oraz KiK.

Komercjalizacja Vendo Parku znajduje się w końcowej fazie. Proces ten przebiegał bardzo dynamicznie, w ciągu zaledwie kilku miesięcy mieliśmy w zasadzie komplet najemców. Aktualnie negocjujemy wynajem ostatniego wolnego lokalu o powierzchni 150 mkw. Park handlowy uzupełni ofertę zakupową Łasku, w którym do tej pory nie było tego typu obiektu handlowego - podkreśla Olga Czyblis, Senior Lease Manager w Trei Real Estate Poland.

Trei zazwyczaj buduje parki handlowe w sąsiedztwie marketu spożywczego, dlatego przy Vendo Parku w Łasku powstaje supermarket Lidl. Inwestycja w tym mieście będzie wyjątkowa pod innym względem - razem z Vendo Parkiem do Łasku wejdzie sieć  McDonald's. Restauracja będzie mieściła się w osobnym budynku tuż przy wjeździe do parku handlowego i tym samym będzie to druga inwestycja Trei uzupełniona o ofertę gastronomiczną. McDonald’s znajduje się również przy Vendo Parku zlokalizowanym w Dąbrowie Górniczej.

Nasze Vendo Parki zapewniają mieszkańcom maksymalną wygodę w szybkich, codziennych zakupach oraz dostarczają kompleksową ofertę. Na tle innych obiektów handlowych wyróżnia je prosta konstrukcja – są to jednokondygnacyjne budynki, dzięki czemu klienci wchodzą do wybranego sklepu bezpośrednio z poziomu parkingu i nie tracą czasu na poszukiwania wybranej marki, jak dzieje się to w przypadku dużych galerii - komentuje Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.

W obrębie inwestycji w Łasku planowane jest ok. 130 miejsc parkingowych. Trei Real Estate konsekwentnie realizuje strategię rozwoju w Polsce. Inwestor w marcu otworzył obiekt w Bytowie, a do końca tego roku planuje dostarczyć na rynek jeszcze cztery Vendo Parki, w tym budowane właśnie obiekty w Pułtusku i Ostrołęce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×