Tu jesteś:

Tkalnia powita pierwszych klientów jeszcze w tym miesiącu

Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia szykuje się do powitania pierwszych klientów. Wielkie otwarcie odbędzie się już 29 czerwca i potrwa 2 dni.  Dla klientów przygotowano moc atrakcji – w programie znajdą się konkursy, koncerty i kreatywne wydarzenia artystyczne dla wszystkich pokoleń.

Już w tym miesiącu Pabianice zyskają nową przestrzeń publiczną -  Centrum Handlowo-Rozrywkowe Tkalnia . To projekt wyczekiwany i przygotowywany z myślą o rozwoju miasta i zapewnieniu bogatej oferty handlowo-rozrywkowej na miarę potrzeb wszystkich mieszkańców miasta i okolicy.  Ostatni weekend czerwca rozpocznie cykl atrakcyjnych wydarzeń, które będą czekać na gości centrum. W sobotę, w programie otwarcia znajdzie się koncert międzynarodowej gwiazdy, a także występy lokalnych szkół tanecznych. Niedzielną atrakcją będzie spotkanie z rozpoznawalnym youtuberem. Poza atrakcjami scenicznymi organizowane będą także animacje dla dzieci i młodzieży, warsztaty artystyczne związane z tematem nici i specjalnie przygotowane promocje. Uroczystości Wielkiego Otwarcia zakończy pokaz fajerwerków.

Projekt centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia jest wyjątkowy zarówno dla mnie osobiście jak i dla całego regionu. Zależało nam na tym, aby mieszkańcy miasta i okolic zyskali nie tylko miejsce, w którym mogą zrealizować potrzeby zakupowe, ale aby stało się ono centralnym punktem miasta integrującym mieszkańców, przestrzenią spotkań i rekreacji. Jestem ogromnie zadowolony, że już wkrótce będziemy mogli otworzyć Tkalnię dla wszystkich gości i wierzę, że efekty naszej wieloletniej pracy spełnią ich oczekiwania. Otwarcie Tkalni to wielkie wydarzenie i podczas jego organizacji zadbaliśmy o to, aby pabianiczanie nie mogli narzekać na nudę - komentuje Adrian Majsterek, inwestor A&A, centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia.

Tkalnia powstaje na terenie dawnej fabryki Krusche&Ender, która do początku XXI wieku znajdowała się w krajowej czołówce przemysłu włókienniczego. Pofabryczne budynki nabyła firma A&A i postanowiła przywrócić im dawny blask tworząc centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia. W jego ofercie pojawi się około 40 sklepów, m.in.  Hebe, Empik, Reserved, CCC, Smyk, Sinsay, House, TATUUM, Big Star, Diverse czy Esotiq. Ofertę handlową dopełni pierwszy w mieście multipleks – Kino Helios, a także kawiarnie, m.in. Kraina Słodkości - lokalna firma, która jest znana mieszkańcom Pabianic już od dawna.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×