Tu jesteś:

Taurino w kieleckiej Koronie

Korona Kielce - wizualizacja wnętrza

Jubilerska firma Taurino zdecydowała się podpisać umowę najmu z galerią handlową Korona Kielce.

Taurino to autorska pracownia jubilerska z 30-letnim doświadczeniem. Klienci mogą w niej kupić biżuterię ze złota, z brylantami i szczególnie popularne – wyroby na specjalne zamówienie, projektowane z myślą o indywidualnych odbiorcach.

– Biżuteria jaką oferujemy jest tak naprawdę na każdą kieszeń, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalnością zakładu będą obrączki i pierścionki zaręczynowe. Poza tym mogę nadmienić, że będziemy dysponować sporą, unikalną ofertą związaną z krzemieniem pasiastym w srebrze. Jest to produkt bardzo wysokiej jakości – zapowiada Michał Pożoga, właściciel Taurino.

Pracownia podpisała umowę najmu z firmą Libra Project, odpowiedzialną za komercjalizację galerii, pod koniec grudnia ubiegłego roku.

- Na dzień dzisiejszy mamy tylko jeden punkt, naszą siedzibę w centrum Kielc. Salon w Galerii Korona Kielce będzie naszym drugim punktem w mieście – dodaje Michał Pożoga.

– Bardzo cieszymy się z faktu, że do grona naszych najemców dołączają również firmy z Kielc. Chcemy, aby w galerii klienci znaleźli szeroki przekrój marek zarówno tych rozpoznawalnych globalnie, ale także tych najlepszych, związanych z Kielcami, znanych mieszkańcom i cieszących się ich zaufaniem – objaśnia politykę komercjalizacji Michał Tur, manager ds. marketingu galerii Korona Kielce.

Przypomnijmy, że w centrum handlowym sklepy rozmieszczone będą w tematycznych alejkach, w których zlokalizowane będą butiki oferujące asortyment z tej samej branży. W alejce z biżuterią, oprócz pracowni Taurino, znajdzie się również sklep W.Kruk, który oficjalnie potwierdził podpisanie umowy z galerią na początku tego roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×