Tu jesteś:

Tally Weijl i Cubus w C.H. JANTAR

Tally Weijl i Cubus będą nowymi najemcami Centrum Handlowego Jantar w Słupsku. Mayland podpisał umowy z właścicielami tych marek. Sklep Tally Weijl będzie miał powierzchnię 220 mkw, a nowy salon Cubusa 750 mkw.

Cubus należy do najlepiej rozpoznawalnych i popularnych marek w Polsce, jest też jedną z największych skandynawskich sieci odzieżowych. Posiada 240 sklepów w pięciu krajach: Norwegii, Szwecji, Niemczech,

Polsce i na Litwie. Marka istnieje od 1966 roku, a w naszym kraju obecna jest od 1996 roku. Tally Weijl jest znaną siecią sklepów z odzieżą dla kobiet. Istnieje od 1984 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Bazylei, ale wzory kolekcji przygotowywane są w pracowni w Paryżu. Sieć posiada ponad 600 sklepów w 30 krajach. Salony stylistki Tally Weijl reklamowane są sloganem „Totally Sexy”.

Rozbudowywany Jantar zostanie oddany do użytku pod koniec 2011 roku. Będzie w nim łącznie 137 sklepów na powierzchni 45 800 mkw. W nowej części Jantara znajdą się sklepy m.in. takich marek, jak: Multikino, ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, Takko i Jeans Club.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×