Tu jesteś:

Systematyczny wzrost obrotów w Focus Mall Bydgoszcz

Focus Mall Bydgoszcz.

Focus Mall Bydgoszcz, galeria rozrywkowo-handlowa wchodząca w skład sieci Focus Mall w Polsce, podsumowała I kw. 2012 roku. W tym czasie obroty w centrum wzrosły o blisko 7 proc. w stosunku do I kw. 2011 roku. Odwiedzalność centrum utrzymuje się na poziomie około 650 tys. osób miesięcznie.

- Warty podkreślenia jest fakt, że wzrost obrotów w Focus Mall Bydgoszcz jest przez nas notowany od wielu miesięcy. W roku 2011 wyniósł on 9 proc., w stosunku do 2010 roku – mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej siecią Focus Mall w Polsce.

W I kw. 2012 roku lista sklepów Focus Mall w Bydgoszczy powiększyła się o salon optyczny Lynx Optique. Został on urządzony na 136 mkw. powierzchni.

Focus Mall Bydgoszcz powstał w centrum miasta w zrewitalizowanych zakładach mięsnych zbudowanych w XIX/XX w. Jest największą galerią wchodząca w skład sieci Focus Mall. Centrum liczy ok. 90 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42 tys. mkw. powierzchni najmu GLA, na której znajduje się prawie 140 sklepów w tym: delikatesy Alma, jedyne w Bydgoszczy salony tak znanych marek odzieżowych jak jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Aldo, Esprit i Mango a także wielkopowierzchniowy market elektroniczny Saturn oraz sklepy z wyposażeniem domu: Duka i Home&You. W centrum znajduje się także wielosalowe kino Cinema City. Focus Mall Bydgoszcz został oddany do użytku w 2008 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×