Tu jesteś:

Supermarket na życzenie mieszkańców warszawskiej Woli

Z przeprowadzonych w maju br. badań preferencji wśród przyszłych mieszkańców powstającego kompleksu Kaskada na Woli oraz osób zamieszkujących sąsiednie bloki wynika, że najbardziej potrzebny byłby dobrze wyposażony market spożywczy usytuowany w powstającej Galerii Kaskada.

W ciągu dwóch miesięcy od przeprowadzenia badań podpisany został akt notarialny lokalu o największej oferowanej powierzchni w części komercyjnej Kaskady. Powstanie w nim Simply Market, należący do grupy Auchan.

Dla 70 proc respondentów najważniejsze było powstanie w okolicy marketu spożywczego. W kategorii „artykuły spożywcze” na drugim miejscu znalazł się sklep z warzywami i owocami oraz piekarnia/cukiernia.

26 lipca br. Gant podpisał umowę z siecią Elea, należącą do gałęzi supermarketów Grupy Auchan – Auchan Super. Na powierzchni 2000 mkw. spółka zamierza uruchomić Simply Market - sklep delikatesowo-dyskontowy z asortymentem liczącym ok. 10000 referencji. W ofercie znajdą się zarówno produkty pierwszej ceny, jak i produkty Premium. Będzie to już 6 sklep w stolicy i 24 w Polsce.

Kaskada na Woli to kompleks, w którym łącznie przewidziano 750 mieszkań i lokale handlowo-usługowe. W pierwszym etapie powstanie blisko 600 mieszkań i 38 lokali. Dla klientów części handlowo-usługowej zaplanowano 100 miejsc w garażu podziemnym i około 30 miejsc postojowych przed budynkami.

Gant Development S.A. to holding spółek celowych, które od 1998 r. prowadzą działalność deweloperską. Aktywność deweloperska spółki Gant Development koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×