Tu jesteś:

Stradivarius w Galerii Askana

26 maja nastąpiło otwarcie pierwszego w Gorzowie Wielkopolskim salonu marki Inditex – Stradivarius. Jest to wynik rekomercjalizacji i zmiany wizerunku Galerii Askana, który podąża zdecydowanie w kierunku mody i stylu. Obecność coraz bardziej pożądanych marek odzieżowych oraz takie działania jak m in. trwająca właśnie akcja Askana Street Fashion Festival są potwierdzeniem tych zmian.

Salon Stradivarius znajdujący się w centralnym punkcie Galerii Askana zajmuje powierzchnię 300 mkw. i obok C&A, New Yorker oraz Reserved jest największym salonem oferującym modę w galerii. Znajdująca się poprzednio w tym miejscu Księgarnia Matras zmieniła lokalizację i wkrótce nastąpi jej ponowne otwarcie na innym poziomie Galerii Askana.

Galeria Askana ma 55 000 mkw. powierzchni całkowitej, 18 000 mkw. GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. C&A, Promod, Reserved, Solar, delikatesy Bomi, multiplex HELIOS z salami na 1200 osób - to tylko niektóre z marek znajdujących się w Galerii Askana, a których nie sposób znaleźć w promieniu 100 km od tego centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×