Tu jesteś:

Stixx Bar & Grill – pierwsza restauracja przy placu Europejskim

Firma Ghelamco Poland podpisała umowę najmu w ramach placu Europejskiego – nowo powstającej przestrzeni miejskiej, przy której realizowany jest kompleks Warsaw Spire. Stixx Bar & Grill zajmie 1 500 mkw. i ulokuje się w dawnym budynku magazynowym przy ul. Wroniej.

Stixx Bar & Grill zlokalizowany będzie na 1500 mkw., na dwóch poziomach. Główna część restauracyjna obejmie otwartą kuchnię z grillem o długości 8 metrów, wolnostojący bar, salę jadalną, strefę lounge oraz ścianę chłodzącą na wino. W miesiącach letnich goście restauracji będą mogli korzystać z 400 mkw. strefy patio, gdzie znajdzie się również zewnętrzny bar.

Prace przy realizacji projektu rozpoczną się już w czerwcu. Magazyn przy ul. Wroniej, dawniej należący do Wojskowych Zakładów Graficznych Bellona, zostanie poddany rewitalizacji.

Za projekt zagospodarowania placu, odpowiada belgijska pracownia Wirtz International Landscape Architects. Ukończenie całości kompleksu Warsaw Spire i aranżacji placu planowane jest już na kwiecień przyszłego roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×