Tu jesteś:

Stacja szybkiego ładowania w Millenium Hall

Millenium Hall jako pierwsze centrum handlowe w Rzeszowie uruchomiło stację ładowania pojazdów elektrycznych. Pierwsi użytkownicy testowali ją już od 18 września. Dziś stacja jest już w pełni gotowa. Znajduje się na parkingu podziemnym Millenium Hall, a dokładniej tuż przy wjeździe od strony al. Kopisto zlokalizowanym przy hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów. 

To trzecia w Polsce a pierwsza i jedyna innowacyjna stacja szybkiego ładowania Greenway w Rzeszowie. Wybór lokalizacji w Rzeszowie był dla Greenway Infrastructure oczywisty. Millenium Hall to centrum o największej powierzchni handlowej w Rzeszowie, co jest dużym atutem dla użytkowników stacji. 

Ładowarki Greenway Infrastructure Poland umożliwiają zasilenie energią elektryczną samochodów we wszystkich dostępnych w Europie standardach szybkiego ładowania (CHAdeMO, CCS, AC), dzięki czemu mogą z nich korzystać zarówno posiadacze różnych marek samochodów elektrycznych, zarówno Nissanów, jak i Tesli czy BMW.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×