Tu jesteś:

Sprzedaż dwóch sklepów DIY przez Chariot Group na rzecz Marr Holdings

Chariot Group B.V. sprzedał dwa sklepy DIY wynajęte przez znaną markę ogrodniczo- budowlaną OBI, zlokalizowane w Gdańsku i Łodzi.  Nowym właścicielem jest spółka z grupy  Marr Holdings wywodząca się z Republiki Południowej Afryki, dla której jest to pierwsza  inwestycja w Polsce.

Oba obiekty zostały uprzednio nabyte przez Chariot Group w transakcji z Apollo Rida  w styczniu 2018 roku. Po przejęciu nieruchomości zostały one przystosowane na potrzeby najemcy. Obie przestrzenie handlowe otrzymały innowacyjne rozwiązania oparte na  najnowszych strategiach User Experience bazujące na doświadczeniach OBI. Dzięki temu, znane centra ogrodniczo-budowlane OBI, które się tam obecnie znajdują, cieszą się dużym zainteresowaniem i stale rosnącą liczbą klientów. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze obiekty trafią w dobre ręce. Cieszymy się, że spółka  z grupy Marr Holdings doceniła potencjał tych nieruchomości i wybrała właśnie je na swoją pierwszą transakcję w Polsce - powiedział Anton van Zandvoort, jeden z dyrektorów Chariot Top Group.

Wraz z przejęciem dwóch obiektów handlowych DIY od Chariot Group rozpoczynamy naszą działalność w Polsce. Zamierzamy uważnie przyglądać się rynkowi i aktywnie budować portfolio nieruchomości. Nasz model biznesowy jest otwarty na inwestycje w spółki o solidnych fundamentach i pewnych dochodach. Stawiamy na dynamiczny rozwój we wszystkich obszarach biznesowych oraz dalszą dywersyfikację działalności - powiedział Jaysen Golding, Joint Managing Director of Marr Holdings.

Doradcami Chariot Group były JLL oraz kancelaria Linklaters natomiast Marr Holdings doradzała kancelaria Dentons.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×