Tu jesteś:

Spółka B&B Hotels zbuduje trzy hotele w Polsce

Jak podaje portal Horacanet.pl - sieć hoteli B&B Hotels Polska planuje kolejne inwestycje w Polsce. Oprócz rozpoczętych realizacji w Warszawie oraz we Wrocławiu, sieć zakupiła także działkę w Łodzi, gdzie wkrótce rozpocznie się budowa hotelu.

B&B istnieje od 1990 roku i posiada ponad 230 obiektów w Europie, przede wszystkim we Francji i Niemczech. Zamysłem założyciela było stworzenie sieci hoteli niedrogich, lecz komfortowych, o wspólnych standardach jednakowych bez względu na lokalizację.

Spółka przywiązuje dużą wagę do tego, aby wystrój hoteli nawiązywał do indywidualnego charakteru miejsca, w którym są zlokalizowane. Dlatego aranżacja recepcji i lobby Hotelu B&B Warszawa-Okęcie opierać się będzie o tematykę lotniczą. Poza lokalnymi akcentami, wszystkie hotele B&B łączy ten sam, design. Jego przykładem są rozwiązania ułatwiające poruszanie się po hotelu, tak jak inny kolor korytarzy na każdym piętrze.

Spółką macierzystą B&B Polska jest Groupe B&B Hôtels, trzecia co do wielkości sieci hoteli we Francji. Powstała w 1990 roku.

Źródło: Horecanet.pl,

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×