Tu jesteś:

Śląskie miasta rywalizują o aleje w Silesia City Center

Silesia City Center. Katowice.

Dwie aleje w nowej części Silesia City Center czekają na miasta. Zanim jednak zostanie im nadana nazwa, miasta kandydujące muszą zmierzyć się w konkursie.

4 miasta z województwa śląskiego – Czeladź, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Tarnowskie Góry będą rywalizowały w Silesia City Center o nazwę alei w nowej części największego w regionie kompleksu handlowego. W sumie do „obsadzenia” nazwami miast są 2 nowe aleje. Zwycięskie miasta zostaną wybrane na początku lipca 2011 po prezentacji każdego z nich na pasażu Silesia City Center. Swoje aleje w Silesia City Center mają już m.in. Katowice, Chorzów, Pszczyna i Tychy. O tym, które miasta na stałe zagoszczą w centrum handlowym zadecydują artyści, dziennikarze, przedstawiciele kultury, a także klienci centrum.

Nowa część Silesia City Center, która zostanie otwarta już jesienią 2011 roku to m.in. cztery nowe place i dwie aleje, łączące nową część Silesii z dotychczasowym obiektem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×