Tu jesteś:

Silne oddziaływanie galerii handlowej na miasto

Adrian Majsterek, inwestor A&A, Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia

Galerie handlowe silnie oddziałują na miasto stając się jego integralną częścią. Już teraz wiadomo, że centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia, nowo powstający obiekt będzie miał duży wpływ na społeczeństwo i sąsiednie inwestycje, a także na budżet miejski w Pabianicach.

Centra handlowe na przestrzeni lat stały się istotnym elementem miejskiego krajobrazu – obecnie to często ośrodek życia lokalnej społeczności i ważny punkt odniesienia dla kształtowania tożsamości mieszkańców miasta. Coraz częściej mamy do czynienia z tak zwanymi „miastami w mieście”. Obiekty handlowe są ważnym ogniwem w rozwoju gospodarczym miasta. Mają wpływ na zwiększenie turystyki w okolicy, aktywizują otoczenie, stwarzają nowe miejsca pracy i zwiększają budżet miejski. Nasz projekt – centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia wpłynie na zwiększenie budżetu Pabianic, a ponadto mieszkańcom zostanie zwrócony zaniedbany kwartał miasta. Postanowiliśmy zaadaptować tereny poprzemysłowe – nadać nowy blask dawnym zakładom bawełnianym Krusche&Ender.

Zdajemy sobie sprawę jakie potrzeby mają obecnie konsumenci – z tego względu postanowiliśmy, że Tkalnia nie będzie zwykłym obiektem handlowym. Postawiliśmy na silną ofertę rozrywkowo-rekreacyjną, komplementarną z jedynym multipleksem w mieście, jednocześnie zachowując genius loci historycznego obszaru. Już niemal 40% klientów przybywa do galerii nie tylko po to, aby skorzystać z oferty handlowej, ale również po to, aby spotkać się ze znajomymi i ciekawie spędzić czas, a centra handlowe to przede wszystkim miejsca spotkań, rozrywki i wypoczynku. Tkalnia będzie bez wątpienia wyróżniała się na mapie handlowo-rozrywkowej Pabianic. Zaoferujemy mieszkańcom pierwszy multipleks w mieście, planujemy również cykliczne eventy, które będą odbywały się w specjalnie wydzielonej strefie. Dodatkowo, obiekt będzie połączony z polem golfowym A&A, Obecnie w budowie mamy kolejne atrakcje – całoroczne Nowe Centrum Golfa wraz z grotą solną i tężnią z solanką oraz strzelnicę sportowo-rekreacyjną.

Czytaj więcej na temat inwestycji Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×