Tu jesteś:

Silesia City Center poszukuje nazw dla 4 placów

W nowej części Silesia City Center będą 4 nowe place. W sumie Silesia po rozbudowie będzie ich miała aż 11. Katowickie centrum handlowe ogłasza otwarty konkurs na nazwę placów w nowo powstającej części centrum handlowego. Konkurs o nazwie „Twoja przestrzeń w Silesii” potrwa do 13 czerwca 2011.

Silesia City Center jesienią 2011 roku powiększy się o 20 tys. mkw., przybędą także 4 nowe place. Na centralnym placu nowej części stanie fontanna, pozostałe staną się nowym miejscem spotkań. Zanim jednak nowa część Silesii zostanie otwarta a place wypełnią się ludźmi, centrum handlowe musi znaleźć dla nich nazwę. Ma je wyłonić specjalny konkurs „Twoja przestrzeń w Silesii”, który startuje już 12 kwietnia 2011. Potrwa on do 13 czerwca 2011. Następnie zbierze się jury i wybierze najciekawsze propozycje nazw.

W obecnej części Silesia City Center istnieje już 7 placów m.in. Plac Zimowy, Śląski, Letni, Rozrywki, Poetów, Muzyków i największy Plac Tropikalny z fontanną. Jak podkreślają organizatorzy nowe propozycje, nie muszą być nawiązaniem do już istniejących nazw.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×