Tu jesteś:

Silesia City Center odlicza godziny do otwarcia

Silesia City Center, Katowice.

Równo rok trwała rozbudowa największego na Śląsku centrum handlowego Silesia City Center. Dzięki pracom prowadzonym od września 2010 roku do października 2011, centrum zwiększyło swoją powierzchnię z 66 tys. m kw. do 86 tys. mkw. Samo otwarcie ma trwać aż 5 dni (12.10-16.10), rozpoczyna je konferencja prasowa na której otwarta zostanie nowa część Silesia City Center.

– Większa Silesia oznacza awans do grona 5 największych centrów handlowych w Polsce i umacnia pozycję lidera na Śląsku i w Zagłębiu.Udało nam się to zrobić przede wszystkim dywersyfikując i poszerzając ofertę o marki, których nie znajdziemy w żadnym innym centrum handlowym w regionie. Dziś Silesia pozycjonowana jest na rynku jako centrum handlowe najwyższej klasy A, w którym obok popularnych marek sieciowych, można znaleźć marki z najwyższej półki. Ten ruch zapewnia Silesii konkurencyjność także w stosunku do centrów handlowych w Krakowie, Warszawie czy we Wrocławiu, gdzie często mieszkańcy naszego regionu robią zakupy – mówi Ewa Marcinek, dyrektor nieruchomości Silesia City Center.

W obiekcie przybyło 60 sklepów, wśród nich 5 nowych sklepów wielkopowierzchniowych: Van Graaf, H&M, SMYK Megastore, Cubus i KappAhl.Pojawiły się także unikatowe marki, dotąd nieobecne na śląskim rynku m.in.Guess Denim, Tommy Hilfiger i La Mania. Centrum handlowe rozszerzyło także swoją ofertę restauracyjną oraz zdrowotną.

Nowa, większa Silesia City Center to dziś w sumie 310 sklepów. – Dzięki większej Silesii, mieszkańcy regionu będą mogli w końcu zrobić zakupy w Van Graaf, w jednym z największych w Polsce salonów H&M,znajdą także marki z wyższej półki m.in. luksusową La Manię, Rolex’a czy Tommy’ego Hilfigera. Będzie można także skorzystać z usług kosmetyczki,fryzjera, a nawet dentysty. Kompletując najemców, postawiliśmy na ich wyjątkowość. Nie chcieliśmy powielać, a zdywersyfikować ofertę tak, aby klienci przyjeżdżali do Silesii do konkretnych, ulubionych sklepów – mówi Małgorzata Ryfa, dyrektor ds. wynajmu Silesia City Center.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×