Tu jesteś:

Sieć Diverse powiększyła się o kolejne cztery lokalizacje

Salon Diverse

Nowe salony marki zostały otwarte w Pasażu Łódzkim, Galerii Agora w Bytomiu, Galerii Victoria w Wałbrzychu oraz w Galerii Słonecznej w Radomiu.

Lokal w Radomiu jest kolejnym sklepem działającym na zasadach franczyzowych w sieci Diverse. Otwarcie salonu franczyzowego w Radomiu o powierzchni 150 mkw. miało miejsce 6 kwietnia. Otwarcia salonów w Łodzi i Bytomiu o powierzchni 113 mkw. i 150 mkw. miały miejsce 8 kwietnia, a otwarcie salonu w Wałbrzychu zajmującego 150 mkw. odbyło się 12 kwietnia.

Obecnie Diverse liczy 156 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski, z czego zdecydowana większość ulokowana jest w centrach handlowych. 88 sklepów to salony własne natomiast pozostałe funkcjonują na zasadach sieci franczyzowej.

W latach 2011-2013 firma zamierza otworzyć blisko 50 nowych sklepów, zarówno własnych jak i franczyzowych. Natomiast w najbliższej przyszłości planuje wprowadzenie na rynek nowego, unikalnego konceptu sklepu, który znajdzie się tylko i wyłącznie w najlepszych galeriach dużych miast.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×