Tu jesteś:

ShopIN Jasło - nowa inwestycja Tower Investments

ShopIN Jasło - wizualizacja

Centrum Handlowe ShopIN będzie pierwszą nowoczesną, galerią handlową w Jaśle o ponadlokalnym zasięgu. Centrum będzie zintegrowane z regionalnym dworcem autobusowym, które obsłuży aż 500 autobusów dziennie. Obiekt zlokalizowany będzie w centrum miasta, przy rondzie, w ciągu drogi krajowej 28, naprzeciw dworca kolejowego.

Centrum handlowe pomieści ponad 40 lokali na 9 500 metrach kwadratowych powierzchni najmu. Najemcami będą m.in. supermarket, elektromarket, sklep z wyposażeniem wnętrz, sklepy z modą i obuwiem, drogeria, punkty gastronomiczne i usługowe, a także pierwsze w mieście wielosalowe kino. Galeria zaoferuje bezpłatny i wygodny parking na ponad 200 samochodów.

- ShopIN w Jaśle będzie największą jak dotąd inwestycją w naszym portfolio, łączącą obiekt handlowy z dworcem PKS. Będzie to zintegrowane centrum handlowo-przesiadkowe, którego otwarcie planujemy pod koniec 2018 roku.Szczególnie cieszy nas, że oprócz części handlowej i dworcowej zaoferujemy także część rozrywkową czyli kino z nowoczesną technologią 2D i 3D. Dzięki temu nasz obiekt idealnie wpisze się w życie nie tylko mieszkańców miasta ale i regionu.– mówi Bartosz Kazimierczuk, prezes spółki Tower Investments S.A.

Budowa ShopIN Jasło rozpocznie się we wrześniu 2017 roku, a jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2018 roku. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Tower Investments S.A. to działająca od 2005 roku warszawska grupa kapitałowa, notowana na rynku NewConnect. Spółka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej największych sieci handlowych, na każdym etapie projektu - od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskania niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu „pod klucz”. Wspólnie z Grupą Budner spółka jest współtwórcą projektu parków handlowych pod marką Shopin. Kolejnymi projektami realizowanymi w portfolio Tower Investments S.A. są parki handlowe w Mrągowie, Tychach, Łodzi, Pleszewie, Świebodzicach oraz na warszawskim Żeraniu.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×