Tu jesteś:

Sezam znów otwarty

Centrum Marszałkowska fot. Maciej Krüger

6 czerwca w Centrum Marszałkowska odbyło się uroczyste otwarcie sklepu Sezam w nowej odsłonie. Wydarzeniu towarzyszyła inauguracja części handlowo-usługowej budynku, a także odsłonięcie tablicy upamiętniającej Witolda Rowickiego, zaprojektowanej przez grafika Andrzeja Pągowskiego. Trwają także prace nad oddaniem do użytku przestrzeni publicznej wokół budynku – wkrótce zostanie zakończona rewitalizacja pasażu imienia tego zasłużonego dla polskiej kultury pierwszego po II Wojnie Światowej dyrektora Filharmonii Narodowej. 

Kultowy sklep zlokalizowany jest na poziomie -1 Centrum Marszałkowska i ponownie zaprasza warszawiaków na zakupy. Sezam zajmuje 700 mkw. i jest wyposażony w cztery stanowiska kasowe. Klienci znajdą tu wyjątkowo szeroki wybór asortymentu – oferta będzie liczyć aż 40 tys. produktów. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 7-22, a w niedziele handlowe w godz. 8-19.

Centrum Marszałkowska jest projektem realizowanym przez WSS Społem Śródmieście i BBI Development S.A. – to pierwszy obiekt zintegrowany ze stacją metra. Generalnym wykonawcą budynku była Korporacja Budowlana Doraco.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×