Tu jesteś:

Rzeszów Plaza podsumowuje ubiegły rok

Koniec 2010 roku był bardzo pomyślny dla centrum handlowego Rzeszów Plaza, które aspiruje do bycia ulubionym miejscem zakupów mieszkańców Rzeszowa.

Deweloperem obiektu jest firma Keen Property Partners Retail (KPP Retail). W samym tylko grudniu 2010 r. centrum handlowe odwiedziło około 650 000 klientów. Ponadto 85% najemców zdecydowało się odnowić umowy najmu powierzchni handlowej na kolejne 5 lat, co sugeruje dalszy sukces komercyjny centrum handlowego.

Również w grudniu 2010 r. swój sklep w Rzeszów Plaza otworzyła sieć handlowa Rossmann, która w Polsce posiada ponad 500 samoobsługowych punktów z kosmetykami. Całkowita powierzchnia sklepu wynosi około 360 mkw. Dzięki transakcji z firmą Rossmann entrum handlowe jest obecnie wynajęte w 100%.

- Rzeszów Plaza to jedno z najlepszych centrów handlowych w naszym portfelu. Kompleks wyróżnia się niezwykle stabilną liczbą odwiedzających oraz dużą różnorodnością oferowanego asortymentu. Ze względu na rosnące zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców planujemy w 2011 roku rozbudować Rzeszów Plaza. Centrum handlowe zostanie zmodernizowane. Odnowimy zarówno fasadę, jak i wnętrze obiektu. Powstaną nowe miejsca parkingowe, a powierzchnia handlowa wzrośnie o około 4 500 mkw – powiedział Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners Retail.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×