Tu jesteś:

Ruszyła rozbudowa Gemini Park Bielsko-Biała

Centrum Handlowe - Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała

Rozpoczęły się prace budowlane związane z rozbudową Centrum Handlowo - Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, należącego do Gemini Holdings. Prace  potrwają około 14 miesięcy.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw.  Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni handlowych w regionie – 43,5 tys. mkw., a  grono najemców poszerzy się o kolejne70sklepów z branży modowej, usługowej  oraz rozrywkowej.

- Rozpoczęliśmy pierwszy etap rozbudowy, w trakcie którego prowadzone są prace  przygotowawczew zakresie logistycznym i technicznym. Pracujemy obecnie przy przebudowie jednego z wjazdów do galerii i wejścia do centrum handlowego, trwają także roboty przy reorganizacji ruchu oraz dobudowaniu dodatkowych miejsc parkingowych. Staramy się, aby pomimo rozbudowy klienci nas odwiedzający mogli spokojnie i komfortowo robić swoje zakupy – mówi Anna Waluś, Dyrektor Gemini Park.

Nowa część centrum (16,5 tys. mkw.)  będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie przeznaczona na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz rozwinięcie oferty fashion. Pojawią się także nowe lokale handlowe i usługowe zlokalizowane na nowo dobudowywanej kondygnacji takie jak np. fitness czy kids play i wzbogacone zostaną strefy restauracyjna i rozrywkowa oraz usługowa.

Uroczyste otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała planowane jest pod koniec 2013 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×