Tu jesteś:

Ruszyła rozbudowa Galerii Sieradzkiej

Rozpoczęły się prace związane z powiększeniem Galerii Sieradzkiej o kolejne 400 mkw., których zakończenie planowane jest na listopad 2011 r. Deweloperem centrum handlowego jest firma Keen Property Partners Retail.

Ze względu na duże zainteresowanie najemców w 2010 roku Galeria Sieradzka została powiększona o około 2 000 mkw., dzięki czemu całkowita powierzchnia handlowa obiektu wzrosła do 7 500 mkw. Centrum handlowe zostało nie tylko powiększone, ale także unowocześnione. Wymieniono cały dach, a systemy grzewcze i klimatyzacja zostały zmodernizowane. Centrum posiada 183 naziemne miejsca parkingowe. Dodatkowych 20 miejsc parkingowych zostało oddanych do użytku wiosną 2011 roku. Budowę pierwszej fazy Galerii Sieradzkiej zakończono w 2008 roku, a w marcu 2010 roku rozpoczęła się budowa jej drugiej części. Oficjalne otwarcie powiększonego centrum odbyło się w grudniu 2010 roku. Wartość inwestycji (pierwsza i druga faza) wyniosła około 15 milionów euro.

W nowoczesnej, dwupoziomowej Galerii Sieradzkiej zlokalizowanej na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II i Al. Grunwaldzkiej w centrum Sieradza, mieści się 60 sklepów. Centrum uruchomiło również specjalną linię autobusową kursująca w weekendy, która połączyła je z sąsiadującą z Sieradzem Zduńską Wolą. W centrum handlowym zostały otworzone pierwsze w mieście delikatesy Piotr i Paweł. Klienci Galerii Sieradzkiej znajdą w niej także sklep z elektroniką, wyposażeniem wnętrz, liczne punkty usługowe oraz sklepy prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców. Po rozbudowie w centrum handlowym znajdują się sklepy oraz filie następujących marek i firm: Bank BPH, BOOT SQUARE, Butik, CCC, Coccodrillo, CROPP, DEICHMANN, Gatta, Greenpoint, HOUSE, Komputronik, Lee & Wrangler, Mix Electronics, Monnari, MUSTANG, Olimpia, Oxide&Snazee, Pepco, Piotr i Paweł, Puchatek Zabawki, QUIOSQUE, RESERVED, Rossmann, Solar, Takko, Top Secret & Friends i Vision Express.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×