Tu jesteś:

Rusza rozbudowa Magnolia Park

CH Magnolia Park, Wrocław

Galeria powiększy się o prawie 11 000 mkw. Dzięki rozbudowie, która rozpocznie się w drugiej połowie marca, centrum wzbogaci się o dwupoziomowy sklep z odzieżą i akcesoriami oraz ofertę marketu budowlanego Castorama. Całkowity koszt inwestycji jest szacowany na 45 milionów złotych.

Rozbudowa centrum handlowego Magnolia Park obejmuje dwa projekty, które będą przeprowadzane równolegle. Pierwszy zakłada dobudowę 869 mkw. z przeznaczeniem na salon jednej z największych marek odzieżowych w Polsce.

Kolejny projekt to rozbudowa obiektu o dodatkowe 10 200 mkw. specjalnie dla marketu sieci Castorama. Ponadto na dachu tej części galerii handlowej powstanie jednopoziomowy parking na blisko 500 miejsc postojowych. Otwarcie marketu Castorama planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku.

Obecnie powierzchnia handlowa galerii wynosi 74 400 mkw., a po rozbudowie wzrośnie do 85 900 metrów kwadratowych. Generalnym wykonawcą rozbudowy, wyłonionym w postępowaniu przetargowym, została firma PORR Polska S.A. Całkowity koszt inwestycji szacowany jest na 45 milionów złotych.

Fundusz Inwestycyjny Octava NFI S.A. posiada ok. 72% udziału w spółce Legnicka Development, która jest właścicielem Magnolia Park. W kwietniu ubiegłego roku zarządzanie obiektem powierzono firmie METRO Group Asset Management.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×