Tu jesteś:

Rusza realizacja Synergy Business Park

Firma Ghelamco rozpocznie realizację kolejnej inwestycji biurowej we Wrocławiu. Kompleks Synergy Business Park docelowo dostarczy na lokalny rynek ok. 60 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A.

Zgodnie z planami dewelopera, inwestycja, w skład której wejdzie w sumie pięć budynków biurowych liczących od 5 do 14 kondygnacji powstanie w dwóch fazach, podzielonych dodatkowo na poszczególne etapy. Pierwsza faza obejmie realizację trzech budynków, z których pierwszy o powierzchni 25 000 mkw. zostanie oddany do użytku już w drugiej połowie 2012 r.

Projekt powstanie na działce usytuowanej nieopodal lotniska, pomiędzy ulicami Horbaczewskiego i Na Ostatnim Groszu. Położenie, a także rozbudowana infrastruktura i doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej zapewnią przyszłym najemcom i ich gościom możliwość wygodnego i szybkiego dojazdu zarówno do miejsca pracy, jak i centrum miasta.

Kompleks Synergy Business Park stanowi kontynuację wprowadzonego przez Ghelamco na polski rynek modelu nowoczesnych parków biznesowych.

Projekt inwestycji jest rezultatem prac belgijskiej pracowni architektonicznej Jaspers-Eyers&Partners. Przy planowaniu budynków architekci zastosowali nowoczesne rozwiązania zapewniające funkcjonalne i efektywne wykorzystanie powierzchni, zarówno w przypadku aranżacji typu „open space”, jak i przy podziale na pokoje lub połączeniu tych funkcji. W każdym z budynków kompleksu wysoki standard techniczny wzbogaci system komputerowego sterowania obiektem oraz klimatyzacji i wentylacji z centralną funkcją nawilżania powietrza i możliwością indywidualnego regulowania temperatury.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×