Tu jesteś:

Rusza komercjalizacja Kasztelanii

Park Handlowy Kasztelania w Chrzanowie, który znajduje się na granicy województw małopolskiego i śląskiego to projekt, który ewoluował na przestrzeni ostatnich lat. Aktualnie po dopasowaniu go przez nowego właściciela do aktualnych potrzeb klientów, jest to obiekt parterowy o powierzchni 11 tys. mkw. GLA. 

W Parku Handlowym Kasztelania zaplanowano powierzchnię dla około 15 najemców oraz parking na prawie 400 aut. Jest to obiekt zlokalizowany wśród trzech osiedli mieszkaniowych prawie 40 – to tysięcznego Chrzanowa z połączeniem zapewnionym przez komunikacją publiczną. 

Otwarcie Parku Handlowego Kasztelania zaplanowane jest na drugi kwartał 2019 roku. Firmą odpowiedzialną za jego komercjalizację na zasadach wyłączności jest CREAM. 

Park Handlowy Kasztelania to pierwszy obiekt tego typu w regionie. Począwszy od II kwartału 2019 r. klienci będą mogli korzystać z oferty około 15 sklepów o łącznej powierzchni 11 000 mkw. GLA zapewniających szeroki, uzupełniający się asortyment oraz wygodę robienia zakupów. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×