Tu jesteś:

Rusza gruntowny remont warszawskich DT Wars, Sawa, Junior

W kwietniu br. ruszy remont Domów Towarowych Wars, Sawa i Junior przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Po gruntownej przebudowie ponad 10,3 tys. mkw. powierzchni zajmą tam trzy uznane marki, czyli sieci handlowe Marks & Spencer, TK Maxx oraz Reserved.

Według harmonogramu prac związanych z modernizacją domu handlowego na kwiecień planowane jest rozpoczęcie prac remontowo-budowlanych, zaś ich zakończenie zaplanowane jest na wrzesień. Otwarcie sklepów nastąpi na przełomie września i października.

Odnowiony salon Marks & Spencer w Domach Towarowych Wars, Sawa, Junior, będzie jednym z największych w naszej części Europy. Na powierzchni liczącej ponad 4 tys. mkw., rozlokowanej na 3 poziomach (parter i dwa piętra) Marks & Spencer będzie oferować odzież damską, męską, dziecięcą, bieliznę, akcesoria, kosmetyki, delikatesy spożywcze i wina. W odnowionych wnętrzach pojawi się także duży dział „dom” z produktami do dekoracji i wyposażenia wnętrz.

Reserved, wiodąca marka grupy LPP z odzieżą damską, męską i młodzieżową, zajmie 2,36 tys. mkw. na dwóch piętrach (na pierwszym piętrze 847 mkw., na drugim 812 mkw.).

Salon TK Maxx zaoferuje klientom ubrania obuwie, akcesoria i artykuły dla domu. Sklep tej firmy zajmie w Domach Towarowych Wars, Sawa, Junior powierzchnię całkowitą 4 081 mkw. na dwóch piętrach (1 286 mkw. na pierwszym piętrze i 2 751 mkw. na drugim). Jest to piąty salon firmy w Polsce, natomiast pierwszy w Warszawie.

Nowe umowy najmu wiążą się z planowaną reorganizacją przestrzeni handlowej Domów Towarowych Wars, Sawa, Junior. Właściciel i zarządca obiektu Prime Warsaw Properties, zamierza wprowadzić wertykalny układ sklepów. Takie rozwiązanie umożliwi klientom bezpośredni dostęp do sklepów poszczególnych marek z zewnątrz.

Domów Towarowych Wars, Sawa i Junior są zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku Wars i Sawa to prawie 26 tys. mkw., Junior ma powierzchnię 12,7 tys. mkw. Powierzchnia handlowo-usługowa Warsa i Sawy to 20,5 tys. mkw. zaś Juniora 9,5 tys. mkw. Zarządcą i deweloperem kompleksu jest firma Centrum Development & Investments.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×