Tu jesteś:

Rusza budowa łódzkiej Sukcesji

Rusza budowa łódzkiej Sukcesji

Rusza budowa łódzkiej Sukcesji

Porządkowanie działki pod budowę centrum dobiega końca. Teren został ogrodzony, obecnie trwają przygotowania do robót ziemnych.

Jeszcze w tym kwartale przy al. Politechniki 5 w Łodzi ruszą roboty ziemne. Harmonogramem prac na najbliższe miesiące zakłada zrobienie wykopu, budowę płyty fundamentowej, a następnie kolejno poszczególnych kondygnacji. Do końca roku obiekt powinien być pod dachem, co pozwoli na rozpoczęcie prac wewnętrznych jeszcze w sezonie zimowym 2013/14.

W kompleksie o prawie 121 tys. mkw. powierzchni użytkowej i ponad 51 tys. mkw. powierzchni najmu znajdą się m.in. galeria handlowa z food courtem (ok. 170 sklepów i punktów usługowych), dwupoziomowy parking na ponad 1000 miejsc oraz duża strefa rozrywkowo-rekreacyjna, w tym dziewięciosalowy multipleks Helios, klub Pure Jatomi Fitness z trzystumetrowym tarasem zewnętrznym i plac zabaw. Centrum ma być oddane do użytku we wrześniu 2014 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×